+420 607 066 057

5 důvodů proč prodávat nemovitost se společností RE/MAX Professional Partners

Vybíráte si realitní kancelář pro prodej Vaší nemovitosti? Dáme Vám 5 důvodů proč spolupracovat s námi. 

Prodej nemovitosti je náročnou obchodní transakcí, která se skládá z několika procesních kroků a vyžaduje poměrně složité právní operace. Chyba či opomenutí některých detailů ve smlouvě nebo nekorektně stanovené údaje v podání pro katastr a další rizika vycházející z nedostatečné zkušenosti s prodejem nemovitostí mohou vést ke zbytečnému snížení ceny prodávané nemovitosti, k finanční ztrátě, nebo dokonce ztrátě nemovitosti samotné.

Vyplatí se také zvážit cenu času, kterou byste jako samoprodejce museli investovat do přípravy a všech administrativních úkonů spojených s převodem nemovitosti. Navíc si představte kolik času byste museli věnovat samotným prohlídkám s případnými zájemci o nemovitost.

1.Naše zkušenosti pro Váš prospěch 

Nadšení pro maximální uspokojení potřeb zákazníků je hlavním důvodem, proč síť RE/MAX roste nepřetržitě již více než čtyřicet pět let. Jsme největší realitní síť na světě a v České republice patříme k více než 120 kancelářím. 

2. Jsme vidět 

Všem svým zákazníkům dáváme možnost využít kompletní spektrum služeb a způsobů jak prezentovat nemovitost, včetně inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech. Využití obrovské distribuční sítě RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za optimální cenu. 

3. Velká prodejní síla znamená lepší výsledek 

Podle nezávislé tržní studie je RE/MAX nejznámější realitní značka a má největší tržní podíl s největším počtem spokojených zákazníků. Silné povědomí o značce a její úspěch jsou garancí pro nábor nejlepších makléřů na trhu.

4. Etické jednání je pro nás základ 

Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel. Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem. Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků. Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy. 

5. Neustále se vzděláváme, abychom vám pomohli v dynamické době 

Všichni makléři RE/MAX jsou pravidelně vzdělávání v RX Akademii. RX Akademie je kvalitní vzdělávací program založený na dlouholetých mezinárodních zkušenostech odborníků RE/MAX. Je zaměřena na odborné znalosti a prodejní dovednosti s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni. 

Sdílejte:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Oblíbené články

Odhad nemovitosti zdarma Plzeň