+420 607 066 057

Snížená cena na 8.300.000,- Kč - jedinečná příležitost

Prodej nízkoenergetického rodinného domu třídy B 280 m², pozemek 600 m²

Cena snížena na 8.300.000,- Kč PENB - B

Prodej krásného nízkoenergetického rodinného domu Třídy B postaveného a zkolaudovaného v roce 2007. Tento útulný a prostorný dům nabízí pohodlné bydlení na venkově s výhodou rychlé dostupnosti do města. S celkovou pozemkovou plochou 600 m2 a podlahovou plochou 251 m2 poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení vaší rodiny. Spodní patro lze využít i pro podnikání, kdy má samostatný vstup do části domu.
Dům je postaven systémem MED MAX – stěnového ztraceného bednění z tepelné izolace expandovaného polystyrenu EPS nebo vylepšeného materiálu Extra plus. Tento systém je cenově dostupnou a ekologickou variantou výstavby budov s tepelnou izolací. Je určen pro výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů. Podkroví je zatepleno minerální vatou.

Vlastnosti:

Vytápění domu zajišťuje značková krbová vložka Hoxter r. v. 2017 nebo plynový kotel, v přízemí je keramická dlažba a vytápění radiátory. V patře je převážně také keramická dlažba kde je podlahové vytápění, v pokojích jsou dřevěné parkety bez podlahového s radiátory.

Dřevěné schodiště spojující obě patra.

Venkovní hliníkové žaluzie s dálkovým ovládáním pro vaše pohodlí.

Dispozice 5+kk pro dostatek prostoru pro rodinu a hosty.

Koupelna a WC v každém patře pro maximální pohodlí.

Vrtaná studna s  5 kubíkovou retenční nádrží zajišťují dostatek vody.

Septik pro odpadové vody vzhledem k absenci kanalizace v obci. Obec částečné proplácí vývoz septiku.

Zahrada a okolí:

Přilehlá zahrada nabízí skvělý prostor pro odpočinek i zábavu. Zdejší pergola s krbem a udírnou je ideálním místem pro letní večery s přáteli a rodinou. Skleník umožní pěstování rostlin i mimo sezónu. Díky výbornému spojení je do města Plzeň dosažitelnost během 9 minut, takže můžete žít v klidné venkovské atmosféře a přesto mít blízko k městským výhodám.

Pokud hledáte ideální kombinaci klidného venkovského bydlení a rychlé dostupnosti do města, tento dům je pro vás tou správnou volbou. Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

 

Matterport - virtuální prohlídka

Videoprohlídka

Adresa nemovitosti