+420 607 066 057

Moderní dřevostavba 4+kk v obci Hradecko u Kralovic

Cena 6.300.000,- Kč, pomůžeme Vám s financováním

Spolehlivý a kvalitní výrobce pila Rohy nabízí výrobu a dodání dřevostaveb na klíč s individuálním přístupem k vašim potřebám. S našimi dlouholetými zkušenostmi v oboru může nabídnout jak dřevostavby na zakázku, tak typové konstrukce.
Pozemek 906 m2, užitná plocha 125 m2

Máte rádi přírodu a klid venkovského prostředí? Tento inzerát je právě pro vás! Nabízíme Vám unikátní příležitost stát se majitelem moderní dřevostavby 4kk v krásné obci Hrádecko u Kralovic.

Charakteristiky domu:

Typ: Dřevostavba
Počet pokojů: 4kk (obývací pokoj + tři ložnice)
Lokalita: Hrádecko u Kralovic
Stavba: Nová stavba, právě se začíná stavět
Předpokládaný dokončovací termín: Do 4 měsíců
Popis nemovitosti:
Tato moderní dřevostavba bude kombinovat stylový design s prvky přírody. Domov se nachází na klidném místě, obklopeném krásnou přírodou a nabízí úžasný výhled na okolní krajinu. Výstavba právě začala a předpokládaný dokončovací termín je do 4 měsíců.

Dům je prostorný a nabízí ideální rozložení pro pohodlné bydlení. Obývací pokoj slouží jako centrální prostor, který spojuje všechny ostatní místnosti. Tři prostorné ložnice poskytnou dostatek prostoru pro vaši rodinu či hosty. Moderní kuchyně a koupelny budou vybaveny nejnovějšími spotřebiči a prvotřídním vybavením.

Okolí domu nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity. Můžete si užít procházky v přírodě, relaxovat na terase nebo si zahrát sportovní aktivity v nedalekém parku. Obec Hrádecko u Kralovic je výborně dostupná a nabízí veškerou občanskou vybavenost.

Interiér

Stavba již započala

Reference

Dřevostavba v obci Vrtbo  

Reference

Dřevostavba v obci Dolní Vlkýš postavená před 4 roky.